Senior Developer Python

Redpanda Studio

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w rozwijaniu narzędzia do monitoringu internetu oraz do innych projektów webowych. Szukamy pasjonatów technologii, którzy nie boją się pracy na samodzielnym stanowisku, dla których każde zadanie stanowić będzie wyzwanie do jego profesjonalnego zakończenia.

Wymagania

  • dobra znajomość Python’a;
  • dobra znajomość framework’a Django;
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność praktycznego wykorzystania języka SQL;
  • znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, CSS);
  • dobra znajomość technik programowania obiektowego;
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych (MVC);
  • umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość Ajax, jQuery;
  • znajomość PHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, <br/>pracujemy na rynku od 2010 roku. Przez ten czas z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy