Senior Copywriter

Rafkom Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
Czynny udział w tworzeniu kompleksowych kampanii reklamowych
tworzenie konceptów kreatywnych do kreacji on-line/off-line
tworzenie i opracowywanie tekstów na potrzeby realizowanych kampanii/kreacji
ścisła współpraca z project team'ami
koordynacja pracy copywritterów zewnętrznych
edycja i korekta tekstów
umiejętność tworzenia tekstów o różnorodnej tematyce
pisanie tekstów SEO oraz opisów produktowych

Wymagania

Wymagania:
Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży reklamowej
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w tworzeniu całościowych, wielokanałowych koncepcji kreatywnych
Umiejętność tworzenia chwytliwych sloganów i komunikatów reklamowych
Znajomość podstawowych zasad komunikacji marketingowej oraz narzędzi marketingowych
doświadczenie w pisaniu tekstów pod kreacje webowe/BTL-owe
Umiejętność pracy w grupie
Umiejętność pracy pod presją czasu
umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność redagowania wysokiej jakości tekstów tzw. „Lekkie pióro”
Sumienność, zaangażowanie
Samodzielność, terminowość
Wysokie kompetencje komunikacyjne i doskonała kultura języka

Mile widziane:
Zainteresowania w obszarze śledzenia aktualnych trendów w komunikacji marketingowej w nowych mediach, kampanii internetowych i telewizyjnych (polskich i zagranicznych)
Doświadczenie w obszarze marketingu w mediach społecznościowych
Umiejętność opracowywania atrakcyjnych merytorycznie i wizualnie prezentacji multimedialnych
Znajomość pojęć i zagadnień związanych z opracowywaniem strategii działań marketingowych i kampanii reklamowych

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki pracy w młodym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w wymiarze pełnego etatu
Realną szansę na rozwój w ramach struktur firmy i współpracę z wieloma jej działami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą pełen zakres usług w obszarze szeroko p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media