Senior Consultant Tax

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii podatkowej poszukujemy:

Senior Consultant TaxMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bezpośredni współpraca z Klientami głownie w języku angielskim/niemieckim;
  • Bieżące doradztwo podatkowe ( VAT,CIT, PIT, TP, DD);
  • Udział w audytach oraz przeglądach podatkowych;
  • Przygotowywanie pism procesowych, opinii, komentarzy;
  • Reprezentacja Klienta przed organami administracji publicznej;
  • Koordynacja i wsparcie merytoryczne zespołu;

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia nabytego w spółce konsultingowej lub jako in-house;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (uprawienia doradcy podatkowego mile widziane);
  • Doświadczenie w podatkach VAT, CIT;
  • Biegła znajomość języka angielskiego C1+ lub niemieckiego B2+;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Rozwiniete umiejętności komunikacyjne;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz ludźmi.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę 9 000 PLN - 11 000 PLN brutto;
  • lub umowę B2B 10 000 PLN - 12 000 PLN netto + VAT;
  • Rozwinięty system bonusowy;
  • System szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych;
  • Budzety szkoleniowe;
  • Elastyczne godziny pracy i pro rodzinne podjeście;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową;
  • Home Office;
  • Wiele innych miłych benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.