senior Cobol (Mainframe) Developer

Zerochaos Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego Klienta w Warszawie (lider w swojej branży)poszukuje kandydatów na stanowisko senior Cobol (Mainframe) Developer. Odpowiednimi kandydatmi na to stanowisko są osoby z  doświadczeniem w projektowaniu i programowaniu mainframe.

Główne obowiązki

  • Analiza wymagań biznesowych w projektach.
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie dotychczasowego systemu zwanego PALS.
  • Przegląd kodu.
  • Debugowanie kodu programu za pomocą DumpMaster.

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • roczną premię;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • plan zakupu akcji pracowniczych;
  • dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • możliwość doszkalania języka angielskiego finansowane przez pracodawcę;
  • ubezpieczenia grupowe;
  • dobrowolne ubezpieczenia na życie;
  • szeroki pakiet socjalny
  • atrakcyjne zniżki na produkty i usługi naszego Klienta;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej;
  • możliwość awansów;
  • dogodną lokalizację biura w Warszawie.

Wymagania

Wymagania:

  • SQL / DB2
  • COBOL, OSP, JCL
  • Znajomość Easytrieve Plus jest zaletą, ale nie wymagane.
  • Mantis i CICS for Online jest na plus.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office Suite, a także innych biznesowych związanych z oprogramowaniem.
  • Silne umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności w tworzeniu dokumentacji.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy