Senior Clinical Research Associate

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klient, międzynarodowej firmy z obszaru badań klinicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko SCRA.

Senior Clinical Research AssociateMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • monitorowanie badań klinicznych na terenie całej Polski, w różnych obszarach terapeutycznych
  • set-up badań klinicznych zgodnie z wytycznymi protokołu badania, GCP
  • obowiązującymi SOPs i regulacjami prawnymi
  • nadzór nad dokumentacją związaną z prowadzonym projektem badawczym

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym monitorowaniu badań klinicznych
  • wykształcenie wyższe (preferowane: medycyna, farmacja lub pokrewne)
  • znajomość zasad ICH GCP
  • prawo jazdy  kat. B
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • narzędzia pracy
  • ścieżkę rozwoju w organizacji która dynamicznie się rozwija
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy w systemie home based
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.