Senior (C#/.NET) Fullstack Developer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla Klienta, jednego z liderów branży telekomunikacyjnej, dostarczającej za pomocą intuicyjnych urządzeń mobilnych sieci komunikacyjne, aplikacje i usługi, poszukuje osoby na stanowisko: Senior (C#/.NET) Fullstack Developer do bezpośredniej współpracy.

Obecnie szukamy developerów, którzy będą odpowiedzialni za rozwój rozwiązań opartych na chmurze wspomagających pracę służb bezpieczeństwa publicznego

Obowiązki:

udział w całym cyklu rozwoju oprogramowania

udział w migracji istniejących rozwiązań

praca z takimi technologiami jak C#, .NET,

współpraca z innymi zespołami w organizacji

Ponadto firma oferuje:

Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę,

Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe),

Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,

Ubezpieczenie na życie,

Dofinansowanie do karty Multisport,

Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,

Dostęp do centrum odnowy biologicznej,

Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA,

Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych,

Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych,

Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,

Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.),

Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne,

Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu,

Brak dress code,

Dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny.

Podstawowe wymagania:

min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu i rozwoju oprogramowania

doświadczenie w tworzeniu oprogramowania C #, w tym projektach .NET (WPF, WCF, WinForms)

doświadczenie z narzędziami Microsoft, takimi jak Visual Studio 2017

doświadczenie z SQL Server (PostgreSQL)

doświadczenie w korzystaniu z kontroli wersji GIT

zorientowanie na wyniki i zdolności do wykonywania przydzielonych obowiązków i zadań przy minimalnym nadzorze zgodnie ze standardowymi procesami rozwoju cyklu życia.

komunikatywny angielski

Mile widziane:

wiedza na temat programowania Java i chmury Azure

dobra znajomość technologii chmurowych, takich jak Docker, Kubernetes i Elasticsearch

praktyczna znajomość Microservices i REST API

znajomość technologii (TypeScript, Node.js, ReactJS, AngularJS)

doświadczenie z CI / CD i narzędziami automatyzacji VSTS

doświadczenie w praktykach tworzenia oprogramowania Agile

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media