Cyclad Sp. z o.o.

Senior C++ Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Nowe technologie
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Obszar projektu: rozwój i utrzymanie aplikacji na urządzeniach, komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych
  • Praca zdalna: 100%
  • Podróże służbowe: do 20%, Norwegia (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: C++, Qt Quick/QML, JavaScript, CMake, QTestLib, Squish, GitHub, Linux, Googe Cloud Platform
  • Wynagrodzenie: 15-18k brutto na umowę o pracę lub 800 - 1100 dzień / B2B

Opis stanowiska:

  • Rozwój aplikacji dotyczącej nowej generacji tabletów, jak i potencjalnie innych komponentów systemu
  • Opracowywanie nowych produktów na różne platformy, od wbudowanego systemu Linux po systemy Android i iOS
  • Pisanie stabilnego kodu w celu poprawy doświadczenia użytkownika
  • Bieżąca współpraca z klientem i zespołem w Norwegii
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie programowania obiektowego w języku C++
  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku Linux, macOS, Windows, iOS, Android
  • Znajomość oprogramowania wbudowanego (np. Yocto) jest dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi takich jak Git, Jira i Confluence
  • Znajomość zasad ciągłej integracji oprogramowania
  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów oraz interakcji ze stroną biznesową
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.