Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za projektowanie aplikacji biznesowych w języku C#. W zależności od doswiadczenia możliwość zarządzania zespołem.

Oferujemy:

- ciekawą pracę z nowymi technologiami,
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- miłą atmosfera pracy.

Wymagania

- 2-6 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w programowaniu w języku C# (preferowane zorientowanie na aplikacje Webowe),
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość platformy .NET oraz zagadnień związanych z prgramowaniem obiektowym,
- wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i znajomość SQL,
- komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania,
- zdolności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management