Senior Business Analyst - praca zdalna

NBC Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Szczecin

Wyzwania i zadania:

  • Implementowanie i rozwój nowych funkcjonalności w systemie do obsługi ubezpieczeń.
  • Analiza procesów biznesowych i aktywny udział w realizacji projektów.
  • Zapewnienie kreatywnych rozwiązań problemów biznesowych wykorzystujących wiedzę biznesu i technologii.
  • Spotkania z użytkownikami i wspólne poszukiwanie rozwiązań.

Potrzebne na tym stanowisku będzie:

  • Wiedza z zakresu rynku i produktów ubezpieczeniowych.
  • Udział w dużych projektach IT - najlepiej w branży ubezpieczeniowej.
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli procesów biznesowych przy użyciu znanych narzędzi do modelowania (np. Architekt Systemu).
  • Znajomość metodyki pracy Waterfall i Agile.
  • Bardzo dobry język angielski.

Oferujemy:

  • Pakiet pełen wyzwań, ciekawych problemów i nowych doświadczeń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i rozwój kariery w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę zdalną z dowolnego zakątka.
  • Podróże służbowe do Danii i krajów skandynawskich.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.