SENIOR BACKEND DEVELOPER (NODE.JS) - Łódź / Praca zdalna

Power Media

Łódź, łódzkie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie kodu zgodnego z założeniami i wymaganiami projektu;
  • stosowanie najlepszych praktyk rozwoju oprogramowania;
  • komunikowanie na czas pojawiających się problemów;
  • bieżące informowanie przełożonego o statusie powierzonych zadań/projektów;
  • planowanie, wdrażanie i rozwój powierzonych projektów;
  • udzielanie pomocy i wskazówek członkom swojego zespołu;
  • tworzenie harmonogramów pracy wraz z szacowaniem niezbędnego czasu na wykonanie zadań, a także realizacja zadań zgodnie z przyjętym planem;
  • delegowanie funkcji oraz zadań członkom zespołu;
  • komunikowanie  zmian w harmonogramie pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Node.jS (warunek konieczny);
  • znajomość Mongo DB;
  • znajomość technologii Express, Sails.js oraz Angular / JavaScript;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny);
  • doświadczenie w zarządzaniu strukturą (mile widziane).

Dodatkowe oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdyscyplinowanie oraz umiejętność organizacji czasu własnego i innych;
  • proaktywność, koncentracja na szczegółach;
  • umiejętności coachingowe;
  • orientacja na prace w zespole;
  • zdolności przywódcze.

Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę przy ciekawych projektach realizowanych w kilkuosobowych zespołach;
  • międzynarodowe środowisko pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media