Senior Associate Real Estate

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Senior Associate Real EstateMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie transakcji na rynku nieruchomości (asset deal oraz share deal)
  • Obsługa prawna procesu budowlanego
  • Prowadzenie negocjacji
  • Sporządzanie umów najmu, deweloperskich, umów o roboty budowlane
  • Bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii z sektora nieruchomości
  • Budowanie oraz rozwijanie relacji z klientami Kancelarii

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym w zakresie prawa nieruchomości
  • Uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • Samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie i proaktywne podejście
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w tym terminologii prawniczej

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych projektach w prestiżowej, międzynarodowej kancelarii prawnej
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki współpracy, w tym system bonusowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.