Senior Android Developer

ITgenerator

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz

• Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na Androida

• Bardzo dobra znajomość języka Java

• Umiejętność budowania aplikacji w środowisku Android Studio

• Znajomość baz danych i języka zapytań SQL

• Znajomość protokołów wymiany danych z serwerami

• Znajomość języka angielskiego

• Umiejętność pracy w grupie oraz chęć dzielenia się wiedzą, komunikatywność oraz nastawienie na rozwój

I chcesz

• Dołączyć do szybko rozwijającej się firmy i zdolnego, młodego zespołu

• Pracować w nowoczesnym biurze w Poznańskim Parku Technologiczno Przemysłowym

• Dostać atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z Twoim doświadczeniem

• Mieć elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej według potrzeb

• Posiadać własny komputer i wszystkie potrzebne akcesoria

• Pracować przy różnorodnych projektach, a następnie wspólnie świętować ich ukończenie w różnych ciekawych miejscach

Prezentacja firmy

ITgenerator to firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
Pakiet socialny
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy