Senior Advisor- In Hause Financial Services Consulting CVO m/f

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest instytucja finansowa należąca do międzynarodowej grupy, będąca jednym z liderów w obszarze usług Car Fleet Management. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało budowanie relacji z klientami i rozwój sprzedaży usług konsultingowych oraz maksymalizacja efektywności działań w obszarze rentowności usługi CVO.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest instytucja finansowa należąca do międzynarodowej grupy, będąca jednym z liderów w obszarze usług Car Fleet Management. W związku z dalszym rozwojem organizacji, aktualnie poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Senior Advisor- In House Financial Services Consulting (CVO). Osoba na tym stanowisku, jako członek zespołu Sales Departament, będzie raportowała do Dyrektora Handlowego oraz Zarządu, odpowiadając za obszar sprzedaży, analizy biznesowej, optymalizacji procesów . Idealny kandydat będzie posiadał kilkuletnie doświadczenie w obszarze consultingu/doradztwie poparte praktycznymi umiejętnościami analizy biznesowej, gotowy do poszerzenia spektrum obowiązków. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało budowanie relacji z klientami i rozwój sprzedaży usług konsultingowych oraz maksymalizacja efektywności działań w obszarze rentowności usługi CVO.

Opis stanowiska

  • Doradztwo biznesowe dla wiodących, globalnych klientów organizacji
  • Wsparcie w zakresie budowania i implementacji strategii oraz optymalizacji procesów biznesowych w obszarze zarządzania flotą samochodową
  • Udział w projektach z zakresu podnoszenia efektywności, budowania systemów raportowania zarządczego
  • Konsulting dotyczący restrukturyzacji oraz redukcji kosztów floty samochodowej
  • Używanie spersonalizowanych i innowacyjnych narzędzi jako unikalnego środka komunikacyjnego w celu promowania oferty konsultingowej
  • Przygotowywanie i nadzór nad lokalnymi i globalnymi inicjatywami w ramach posiadanych narzędzi consultingowych
  • Sprzedaży usług konsultingowych oraz maksymalizacja synergii pomiędzy działaniami konsultingowymi a CVO (Corporate Vehicle Observatory)

Profil kandydata

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarach consultingu/ doradztwa B2B w ramach optymalizacji finansów przedsiębiorstwa.
  • Minimum 3 letniego doświadczenie w pracy z klientem MID/Corrporate
  • Doświadczenie w pracy w firmie konsultingowej bądź współpracy z firmami konsultingowymi.
  • Doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu dokumentacji z zakresu doradztwa biznesowego .zarówno w języku polskim jak i angielskim.
  • Praktycznej znajomości metodyki analizy finansowej oraz umiejętności pracy na danach w oparciu o MSR/MSSR.
  • Wykształcenia wyższego.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office. (szczególnie PowerPoint, Excel)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności efektywnego działania również pod wpływem stresu i w dynamicznym środowisku pracy.
  • Komunikatywności i pewności siebie.
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami.
  • Emocjonalnej dojrzałości w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej organizacji o międzynarodowym zasięgu w ramach umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery w strukturach.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji.
  • Codzienna praca z językiem angielskim w międzynarodowej organizacji.
  • Pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page