Senior Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna między innymi za powadzenie pełnej księgowości spółek z kapitałem zagranicznym, sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych. Dodatkowo będzie weryfikować pracę młodszy księgowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości. Biuro mieści się w centrum Warszawy, przy metrze M2.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości (podatki i rachunkowość) spółek z kapitałem zagranicznym z branży nieruchomości.
  • Przygotowywanie wszelkiego rodzaju rozliczeń/uzgodnień - finansowych, księgowych, podatkowych.
  • Sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych.
  • Przygotowywaniu sprawozdań finansowych.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz uzgadnianie z kontami księgi głównej, kalkulowanie oraz wprowadzanie amortyzacji.
  • Przygotowywanie dokumentów finansowych do autoryzacji przez osoby upoważnione.
  • Prowadzenie sprawozdawczości na rzecz kierownictwa Spółki.
  • Utrzymywanie kontaktów z bankami, spółkami holdingowymi, działami księgowymi kontrahentów oraz doradcami Spółki.
  • Weryfikacja budżetów w trakcie prowadzenia inwestycji przez Spółkę, stała kontrola i analiza informacji finansowej prowadzonych projektów oraz raportowanie powyższego kierownictwu.
  • Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi.
  • Współpraca z działem Controllingu nad rozwojem narzędzi księgowych i raportowych.
  • Częściowa weryfikacja pracy Młodszej Księgowej.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min.3-5 lat doświadczenia jako Samodzielna Księgowa
  • Komunikatywny angielski, min B2 - must have
  • Znajomość branży nieruchomości i inwestycji lub finansowania nieruchomości
  • Duża dbałość o szczegóły i dokładność
  • Pozytywne, entuzjastyczne podejście
  • Excel - dobry

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Pełne wsparcie przełożonego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Benefit system
  • Biuro przy lini metra M2
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page