Senior Accountant - branża handlowa - Ursynów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży produkcyjnej, świadczącej usługi inżynierskie, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Accountanta

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość ustawy o VAT oraz śledzenie pojawiających się zmian
  • Rozwiązywanie z doradcą podatkowym wszelkich trudności pojawiających się w obszarze podatku VAT(transakcje krajowe, WNT/WDT, export/import towarów i usług, WŚU, WNU, transakcje trójstronne oraz łańcuchowe)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, VAT UE, JPK
  • Prowadzenie ewidencji księgowo/podatkowej
  • Rozliczanie RMK(czynne/bierne)
  • Prowadzenie rozliczeń intercompany
  • Ewidencja środków trwałych
  • Pomoc w prowadzeniu codziennej pracy zespołu księgowego
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych(GUS, NBP)
  • Koordynacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych, ścisła współpraca z firmą świadczącą usługi kadrowo/płacowe

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość)
  • Min. 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym firmy, najlepiej o profilu handlowo/usługowym
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość ustawy o VAT oraz UoR
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w j. angielskim, poziom B2 (komunikacja mailowa oraz telefoniczna z centralą)
  • Dobra znajomość MS Office - excel
  • Odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość
  • Samodzielność oraz terminowość
  • Zdolności komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o prace
  • Rodzinna atmosfera i praca w zgranym zespole
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje j. angielskiego w godzinach pracy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page