Senior Account Manager

Intercom WorldWide S.L.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses in many European countries. Intercom WorldWide S.L. have more then 15 years of experience in New Media and Internet technology and is the owner of over 40 Internet projects. Our goal at Intercom is to find profitable business models, which create exciting professional and personal opportunities for many people. According to the Great Place to Work Institute, we rank highly as one of the best companies to work for in Spain.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: PR0217SA

Poszukujemy otwartej, dynamicznej i profesjonalnej osoby do działu sprzedaży, o bardzo dobrej znajomości polskiego rynku internetowego, zorientowanej na sukces, samodzielnej i bardzo zmotywowanej do uzyskania założonych celów sprzedażowych.

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży, identyfikacja potencjalnych klientów i opieka nad aktualnymi klientami firmy.
  • Telefoniczna obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w ramach realizacji strategii sprzedaży i zwiększenia możliwości sprzedaży. Kreatywne poszukiwanie potencjalnych klientów.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych zgodnie z ustaleniami z Country Managerem.
  • Budowa solidnych i dobrych relacji z klientami (kontakty telefoniczne, prezentacje itd).
  • Kreowanie nowych pomysłów na efektywne wprowadzanie usług i produktów firmy.
  • Prowadzenie spotkań biznesowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Szeroka wiedza na temat technik sprzedażowych i komunikacji
  • Zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność i determinacja w dążeniu do celów i realizacji strategii sprzedażowej
  • Zaangażowanie i nastawienie na sukces
  • Silna motywacja, orientacja na cel, umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w sprzedaży usług internetowych.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Mile widziane

Wiedza techniczna z zakresu rozwiązań internetowych oraz doświadczenie i wiedza z zakresu analiz marketingowych i rozwoju biznesu.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie w młodym, dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce