Senior Account Executive w agencji PR

Grayling Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w branży PR (preferowane obszary: Employer Branding, PR korporacyjny, CSR)
  • zainteresowanie bieżącymi tematami społecznymi i gospodarczymi
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dobre relacje z kluczowymi dziennikarzami
  • umiejętność sprawnego formułowania myśli w mowie i piśmie, tzw. lekkie pióro
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność, doskonała organizacja pracy
  • pozytywne nastawienie, otwartość na nowe wyzwania, chęć rozwoju zawodowego
  • poczucie humoru :)

wymagany biegły język angielski

Zakres obowiązków

  • samodzielnie prowadzenie projektów pod nadzorem menedżera
  • bieżąca obsługa klientów zarówno w zakresie komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej
  • zaangażowanie w projekty z elementami social media
  • udział w tworzeniu strategii komunikacji dla klientów
  • zespół employer branding i komunikacji wewnętrznej

Gwarantowane

  • ambitne projekty dla znanych marek
  • doświadczenie w jednej z największych globalnych agencji PR
  • duża samodzielność w ramach powierzonych zadań, które wynikają z faktycznych potrzeb klientów - atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Grayling jest drugą co do wielkości niezależną agencją specjalizu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media