SEM Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
SEM SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prowadzenie kampanii AdWords dla kilku klientów
  • rekomendowanie działań SEM
  • samodzielna optymalizacja działań
  • automatyzacja działań
  • wykorzystanie wniosków z wyników działań na innych kanałach
  • praca w Google DoubleClick, Google Analytics
  • planowanie testów
  • wdrażanie rozwiązań beta i testowanie ich efektów
  • samodzielne prowadzenie kampanii dla kilku Klientów w działaniach SEM

Wymagania:

  • znajomość panelu AdWords i Edytora AdWords
  • umiejętność tworzenia reklam AdWords, struktur słów kluczowych
  • umiejętność generowania odpowiednich raportów AdWords
  • umiejętność optymalizacji kampanii pod wskazany cel (KPI)
  • umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji i optymalizacji kampanii
  • umiejętność estymowania potencjału kampanii AdWords
  • wysoka znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
  • umiejętność strategicznego podejścia do kampanii online
  • znajomość języka Angielskiego na poziomie  C1
  • wysokie umiejętności analityczne
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.