Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta kancelarii prawnej  poszukujemy pracownika na stanowisko sekretarki/sekretarza

sektetarka / sekretarz

Nr ref.: 30074
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • Wykonywania zleceń prawników współpracujących wynikających z bieżących potrzeb firmy i klientów.
  •   Przyjmowania interesantów i rozmów telefonicznych, prowadzenia terminarzy i obsługi spotkań z klientami.
  •  Zbierania, selekcjonowania, przekazywania i przechowywania informacji dla prawników współpracujących.
  •   Komputerowego przepisywania tekstów umów, opinii, dokumentów itp.
  •  Przygotowywania wyjazdów służbowych.
  •   Załatwiania i ewidencjonowania korespondencji.
  • Dbania o porządek w sekretariacie i gabinecie prawników.
  •  Przechowywania akt i dokumentacji dotyczącej Biura i klientów oraz jej porządkowania; przekazywania dokumentów do archiwizacji.
  •  Dobrej współpracy z innymi asystentkami oraz personelem administracyjnym kancelarii.
  •  Przejmowania obowiązków podczas nieobecności innych asystentek.

Oczekiwania:
  •  doświadczenie w pracy w recepcji
  • obsługa pakietu Microsoft
  • znajomość języka angielskiego

Oferta:
  •  umowa o pracę tymczasową - długofalowa współpraca
  • praca w środowisku adwokackim

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)