Sekretarz redakcji

Wydawnictwo eSPe

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• wspieranie dyrektora Wydawnictwa w tworzeniu i realizowaniu planów wydawniczych,
• koordynacja pracy redakcji,
• przygotowywanie i archiwizowanie umów wydawniczych,
• nadzór nad płatnościami dla kontrahentów i współpracowników redakcji,
• organizowanie rekrutacji współpracowników wydawnictwa,
• koordynacja tworzenia e-booków,
• wstępna selekcja przesyłanych propozycji wydawniczych,
• opracowywanie kalkulacji kosztów wydawania publikacji,
• redagowanie krótkich materiałów promocyjnych,
• udział w wydarzeniach promocyjnych,

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• dobrą, przyjazną atmosferę w zespole,
• niekorporacyjny styl pracy w małym, ale prężnie działającym wydawnictwie.

Wymagania

Wymagania:

• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
• zdolności organizacyjne,
• sumienność, dokładność i skrupulatność,
• doskonała umiejętność czytania, pisania i redagowania tekstów,
• dobra znajomość jęz. angielskiego,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość procesu wydawniczego,
• oczytanie w działach literatury, do których należą tytuły publikowane przez nasze Wydawnictwo.

Dodatkowe atuty:
• znajomość jęz. francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego,
• umiejętność obsługi programów graficznych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo należy do Zakonu Pijarów. Hasło streszczające naszą misję br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa