Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W Polsce działamy od 1994r. poprzez sieć blisko 60 biur regionalnych, zlokalizowanych w głównych miastach Polski.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w centrum Warszawy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

sekretarz/ka wieczorna

Nr ref.: 24123
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa sekretariatu kancelarii
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji
  • ewidencjonowanie poczty przychodzacej i wychodzacej
  • odbieranie połączeń telefonicznych
  • prowadzenei kalendarza i obsługa spotkań z Klientami
  • organizwanie podróży służbowych
  • przygotowywanie akt i dokumentów do archiwizacji
  • przepisywanie tekstów umów,opinii,dokumentów
  • inne prace zlecone przez prawników

Oczekiwania:
  • doświadczenia na stanowisku biurowym
  • bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego- warunek konieczny
  • dyspozycyjność do podjecia pracy w na niepełny wymiar etatu od pon-pt w godz.13:00-19:00
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym
  • odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy, dyspozycyjność, komunikatywność

Oferta:
  • praca od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na niepełny wymiar etatu od pon.-pt w godz 13:00-19:00
  • lokalizacja Warszawa Centrum

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)