Sekretarz/-arka, Asystent/-ka Zarządu

Enterprise Advisors Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową, ściśle współpracującą z organizacją dla przedsiębiorców, biurem rachunkowym oraz kancelarią prawną.

Gwarantujemy właściwe wdrożenie, pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju oraz własne stanowisko pracy.

Kiedy możesz zacząć?

Im wcześniej, tym lepiej. Zależy nam na znalezieniu osoby, która będzie pracowała z nami przez lata.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• prowadzenie sekretariatu, współpraca i wsparcie wszystkich działów firmy
• obsługa klientów
• dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
• nadawanie korespondencji i nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą
• dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd i bieżące funkcjonowanie biura
• odbieranie połączeń telefonicznych i udzielanie potrzebnych informacji
• przygotowanie i obsługa sali konferencyjnej
• zamawianie artykułów spożywczych, materiałów biurowych oraz wszystkie inne
zadania ad hoc w zakresie administracji biurowej
• tworzenie baz danych, przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych
• przygotowywanie dokumentów oraz faktur dla klientów
• organizacja spotkań, szkoleń oraz wyjazdów służbowych

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

• wykształcenia wyższego
• min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
• biegłej obsługi komputera (pakiet Office: Word, Excel, Power Point)
• znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
• samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy
• komunikatywności, otwartości, pogodnego usposobienia
• zaangażowania i terminowości
• odpowiedzialności i doprowadzania do końca rozpoczętych zadań
• wysokiej kultury osobistej
• umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane: znajomość programów graficznych, umiejętności sprzedażowe

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Enterprise Advisors Polska to firma doradcza, oferująca swoim kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat