Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  •  bieżąca obsługa sekretariatu
  •  zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentów
  •  wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów
  •  wykonywanie innych zadań związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura
  •  obsługa połączeń telefonicznych
  •  prace biurowo-administracyjne
  •  koordynacja bieżących zamówień

WYMAGANIA:

  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego
  •  dobra organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów
  •  zaangażowanie w wykonywaną pracę
  •  umiejętność pracy pod presją czasu
  •  dyspozycyjność – praca w pełnym wymiarze godzin
  •  energia i inicjatywa

OFERUJEMY:

  •  pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu
  •  możliwość rozwoju i nabywania nowych doświadczeń
  •  pracę w pełnym wymiarze godzinowym od początku sierpnia 2016

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV .

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna. Nasza działalność opiera się na kompleksowej p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat