Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:
pełna obsługa administracyjno-organizacyjna (wyposażenie, zaopatrzenie w art. biurowe, spożywcze, prenumerata),
obsługa korespondencji (tradycyjnej i elektronicznej) przychodzącej i wychodzącej (archiwizacja dokumentów, nadawanie przesyłek),
obsługa połączeń telefonicznych,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji,
wprowadzanie faktur kosztowych do bazy,
obsługa spotkań i koordynacja terminarza,
pomoc w przygotowywaniu materiałów na spotkania (drukowanie, skanowanie, oprawa),
realizacja innych zadań i obowiązków powierzonych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

wykształcenie min. średnie,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość pakietu MS Office,
umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
znajomość podstaw księgowości i kadr,
mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima,
dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
operatywność i komunikatywność,
punktualność i dokładność,
wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do otoczenia.

Prezentacja firmy

Biuro projektowe istnieje na rynku od 1992 roku. Zakres działalności Pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat