Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka

Nr ref.: 36781
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:
  •  rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  •  obsługa spotkań zarządu
  •  prowadzenie ewidencji czasu pracy
  •  obsługa połączeń telefonicznych
  •  archiwizacja dokumentów

Oczekiwania:
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  •  znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  •  umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi faks, ksero
  •  znajomość programu Excel
  •  wysoka kultura osobista, komunikatywność

Oferta:
  •  umowę o pracę na czas określony, 3/4 etatu z możliwością
  •  przejścia na cały
  •  pracę w renomowanej firmie
  •  atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)