Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

poszukuje kandydatów na stanowisko:

SEKRETARKA

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie terminarzy spotkań dyrekcji,
  • prowadzenie korespondencji dyrekcji, w tym obsługa korespondencji w systemie Elektronicznego Obiegu Dokumentów,
  • obsługa spotkań, wizyt gości,
  • pomoc w organizacji uroczystości rocznicowych oraz innych wydarzeń organizowanych przez Muzeum,
  • prowadzenie spraw związanych z wyjazdami służbowymi dyrekcji,
  • wykonywanie innych bieżących czynności wynikających z potrzeb Sekretariatu,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • bezwzględnie wymagana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2,
  • doświadczenie w realizacji podobnych zadań,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność i kultura osobista,
  • samodzielność i dyscyplina w pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Termin składania dokumentów: od 21 maja 2019r. do skutecznego zakończenia naboru

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja