Opis stanowiska pracy

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sekretariatu
  • Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, redagowanie pism.
  • Obsługa poczty elektronicznej centrali, odbieranie telefonów i przyjmowanie interesantów
  • Obsługa, dystrybucja i archiwizacja dokumentów
  • Zaopatrzenie w materiały biurowe, dbałość o urządzenia biurowe
  • Współpraca oraz zapewnienie właściwego obiegu informacji między działami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i budowania dobrych relacji
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy również pod presją czasu

Prezentacja firmy

AX-AL Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 2010 roku. Spółk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat