Opis stanowiska pracy

Firma MAXTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA w Krakowie do swojego biura poszukuje osoby na stanowisko Sekretarki.

Zakres zadań:

- obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i wewnętrznej
- pierwszy kontakt z gośćmi i klientami firmy,
- obsługa telefoniczna biura
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
- prace asystenckie związane z organizacją i obsługą biura
- przygotowanie umów i dokumentów
- skanowanie, kserowanie, archiwizowanie dokumentów
- sporządzanie zestawień, raportów, procedur i analiz na potrzeby przełożonego
- przygotowywanie prezentacji wynikających z zadań planowania biznesowego
- udział w procesie rozliczania dokumentów finansowo-księgowych
- współpraca ze wszystkimi działami w firmi
- bieżąca współpraca z Zarządem / Dyrekcją
- praca w godzinach 9-17

Wymagania

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• dobra organizacja pracy
• doświadczenie na stanowisku sekretarki lub asystentki przez co
najmniej 2 lata
• znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
• kreatywność i podejmowanie inicjatywy.
• zdolność akceptowania tych samych rutynowo-powtarzających się
czynności administracyjno-biurowych.
• konsekwencja w działaniu
• komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność
• wysoka kultura osobista
• czynne prawo jazdy

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa