Opis stanowiska pracy

EIE ENGRAM jest Niepubliczną Placówką Oświatową, kształcącą dzieci, młodzież, nauczycieli oraz ludzi biznesu. Uczymy również języka angielskiego rewolucyjną metodą Colina Rose. W oparciu o nią jako jedyni prowadzimy lekcje na terenie Krakowa.

Nasze programy objęte są patronatem Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji, MEN-u oraz Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. MEN przyznał nam również tytuł „Miejsce Odkrywania Talentów”.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SEKRETARKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kompleksową obsługę sekretariatu i prowadzenie spraw administracyjnych,
  • organizowanie i obsługę spotkań firmowych,
  • współpracę z działami Instytutu,
  • dbanie o wizerunek i wygląd biura,
  • dbanie o wysoki poziom obsługi klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz pod presją czasu,
  • przedsiębiorczości i kreatywności w działaniu,
  • dyspozycyjności, dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (09:00-17:00),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podniesienie swoich kwalifikacji,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomości języka angielskiego.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz zawartą klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Prezentacja firmy

Europejski Instytut Edukacji Engram jest certyfikowaną, dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta