Sekretarka z językiem niemieckim

Rödl & Partner

Kraków, małopolskie

Od: Rödl & Partner
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 49 krajach. Od prawie 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Jako firma doradcza uzyskujemy liczne wyróżnienia w konkursach branżowych. Zdobyliśmy m.in. pierwsze miejsce w rankingu firm audytorskich i księgowych „Book of List” (2015), tytuł „M&A Law Firm of the Year in Germany” (2014) oraz wyróżnienie „Prospołeczna firma audytorska” (2014) przyznane przez dziennik „Rzeczpospolita”. Staramy się również, aby nasi pracownicy mogli pogodzić swoje życie rodzinne z życiem zawodowym.

Zadania:

  • obsługa recepcyjno-telefoniczna sekretariatu,
  • pierwszy kontakt z gośćmi i klientami firmy,
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa oraz organizowanie spotkań,
  • koordynacja przepływu informacji,
  • dbanie o zaopatrzenie biura (kontakt z Dostawcami),
  • wsparcie administracyjne Pracowników,
  • dbanie o estetyczny wizerunek biura.

Wymagania:

  • mile widziane wyższe wykształcenie,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość MS Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • doświadczenie w pracy w sekretariacie,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i asertywność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.