SEKRETARKA/SEKRETARZ - KIEROWNIK BIURA

Fabryka Dekoracji.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fabryka Dekoracji poszukuje osoby na stanowisko:

Sekretarki/sekretarza - kierownika biura

Zadania i obowiązki:

  • organizacja i zarządzanie biurem,
  • obsługa sekretariatu, biura klienta, obsługa biurowa działu sprzedaży

Wymagania:

  • podstawowa znajomość prawa pracy
  • znajomość podstaw księgowości
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obowiązkowość, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • znajomość procedur obiegu dokumentów
  • znajomość prawa zamówień publicznych
  • bardzo dobra obsługa pakietu Office
  • języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz określeniem wysokości oczekiwanego wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest FABRYKA DEKORACJI Marcin Pietuch, Iul.Długa 43/5 , 31-147 Kraków, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji FABRYKA DEKORACJI . Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa