Sekretarka / Sekretarz – asystentka / asystent biura

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

53-332 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Artefakt - wiodąca agencja marketingu internetowego zatrudni do swojego biura we Wrocławiu osobę na stanowisko

Sekretarka / Sekretarz – asystent/ka biura

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy sekretariatu
  • Prowadzenie i ewidencja korespondencji
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Obsługa telefoniczna sekretariatu (łączenie rozmów),
  • Zakupy artykułów biurowych
  • Dbanie o sale konferencyje, kuchnię pracowniczą
  • Monitowanie płatności od klientów- windykacja telefoniczna
  • rejestracja umów i zamówień z klientami
  • praca z systemem ksiegowym SAP oraz wewnętrznymi systemami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (wyższe będzie atutem)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (test w procesie rekrutacji)
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność
  • Mile widziana podstawowa znajomość SAP
  • Swoboda rozmów telefonicznych z klientami (windykacja)
  • Mile widziane doświaczenie w pracy przez telefon

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w prężnie działającej firmie
  • Bardzo fajną atmosferę w pracy
  • Szkolenie w zakresie powierzonych obowiązków
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania
  • Dofinansowanie do Multisport, firmowe rozgrywki w siatkówkę
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

Prezentacja firmy

Artefakt to interaktywna agencja marketingowa, której podstawowymi obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
brak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat