SEKRETARKA/SEKRETARZ ASYSTENT REGIONALNY DO SPRAW REALIZACJI PROJEKTU

REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W LUBLINIE

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0780

Obowiązki:

- wspieranie działań związanych z realizacją projektu m.in.: udział w prowadzeniu biura projektu, w tym obsługa korespondencji związanej z realizacją projektu,
- wsparcie koordynatora projektu w zakresie opracowywania projektów dokumentów, ogłoszeń, porozumień oraz umów oraz nadzoru nad realizacją umów zawieranych
w ramach projektu pod względem merytorycznym, terminu i zgodności wykonanych prac z opisem przedmiotu zamówienia, uczestnictwo w miarę potrzeb w części badań w ramach nadzoru nad umową,
- prowadzenie postępowań o udzieleniu zamówień publicznych i postępowań wyłączonych spod stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych oraz współpraca z komórką ds. zamówień publicznych w zakresie zadań realizowanych w ramach projektu, wydatkowanie środków finansowych w projekcie w oparciu o rozpoznanie rynku i zawieranie umowy w celu realizacji projektu, opisywanie faktur i rachunków zgodnie z wytycznymi,
- identyfikacja krajowych danych przyrodniczych identyfikacja krajowych zasobów przyrodniczych będących w dyspozycji Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie,
- pomoc w opracowaniu standardu danych GIS dla zasobów przyrodniczych zadania merytoryczne, udział w spotkaniach, konsultacjach telefonicznych, wymianie mailowe,
- udział w przygotowaniu niezbędnych danych na potrzeby bieżącej aktualizacji harmonogramu rzeczowo finansowego projektu oraz przygotowywanie dokumentów na potrzeby prowadzonej sprawozdawczości i bieżących rozliczeń oraz przygotowywanie projektów wniosków o płatność,
- współpraca z wykonawcami inwentaryzacji oraz monitoringów uzupełniających, organizacji procesu komunikacji z grupami interesu, prowadzenia warsztatów i spotkań na potrzeby realizacji projektu,
- współudział w organizacji spotkań projektowych, w tym obsługa techniczna
i organizacyjna spotkań, warsztatów, sporządzanie sprawozdań i protokołów, prowadzenie spotkań,
- dbałość o zapewnienie odpowiedniego oznakowania dokumentacji zgodnie
z obowiązującymi zasadami dla projektów finansowanych ze środków UE,
- zastępowanie koordynatora projektu,
- wpieranie realizacji prac merytorycznych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE
  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Sekretarka

Pozostałe wymagania:

  • - znajomość wytycznych w zakresie sprawozdawczości oraz wytycznych w zakresie kontroli i w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, - znajomość zarządzeń Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Lublinie ustanawiających plany zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 w województwie lubelskim, - wiedza z zakresu ochrony przyrody, ochrony siedlisk przyrodniczych i gatunków, dla których wyznaczono obszary Natura 2000 objęte projektem, - znajomość przepisów prawnych europejskich i krajowych z zakresu ochrony przyrody, a w szczególności obszarów Natura 2000 (Dyrektywa Rady 92/43/EWG z dnia 21 maja 1992 r. w sprawie ochrony siedlisk przyrodniczych oraz dzikiej fauny i flory, Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/147/WE z dnia 30 listopada 2009 r. w sprawie ochrony dzikiego ptactwa, Ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody, Ustawa z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego oraz akty wykonawcze do ww. ustaw), - znajomość zasad funkcjonowania Europejskiej Sieci Ekologicznej Obszarów Natura 2000, metod czynnej ochrony siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk gatunków, znajomości metodyki oceny stanu populacji gatunków, stanu siedlisk przyrodniczych, - podstawowa znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych oraz finansów publicznych, - umiejętność pracy z systemami GIS, - umiejętność komunikowania się i pracy w zespole, - umiejętność interpretacji przepisów prawa, - umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia, - umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, - umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji,

Miejsce pracy: BAZYLIANÓWKA 46, 20-144 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Wszelkie informacje dotyczące ogłoszenia można znaleźć pod adresem: http://bip.lublin.rdos.gov.pl/asystent-regionalny-do-spraw-realizacji-projektu-nr-pois-02-04-00-00-0191-16-pn-inwentaryzacja-cennych-siedlisk-przyrodniczych-kraju-gatunkow-wystepujacych-w-ich-obrebie-oraz-stworzenie-banku-danych-o-zasobach-przyrodniczych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 650 PLN

Osoba do kontaktu: Kamila Walczak

Telefon: 81 71 06 524

Email: sekreteriat.lublin@rdos.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy