SEKRETARKA / RECEPCJONISTKA

Klient InfoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Duża firma handlowa, posiadająca biura na terenie całej Polski, poszukuje do obsługi administracyjnej biura w Warszawie, osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Główne zadania:

  • organizacja pracy biura handlowego pod kątem administracyjnym: prowadzenie spraw biurowych, dokumentacji, przyjmowanie telefonów, obsługa poczty, prowadzenie archiwum dokumentów, udział w przepływie dokumentów pomiędzy oddziałem a centralą- głównie faktury, umowy itp.
  • pełnienie funkcji reprezentacyjnej wobec Gości Akademii Szkoleniowej (partnerów handlowych, firm zew, uczestników szkoleń itd.): organizacja materiałów szkoleniowych, przygotowanie Sali do szkoleń, drukowanie certyfikatów, rekrutacja uczestników, organizacja cateringu itp.
  • wsparcie kierownika regionu i doradców techniczno-handlowych w zakresie telefonicznej i technicznej obsługi klienta (tworzenie i aktualizacja bazy klientów, kontakty telefoniczne, udział w projektach marketingowych, kompletowanie dokumentacji technicznej i ofertowej)
  • współudział w projektach personalnych (organizacja spotkań dla pracowników, imprez świątecznych) oraz marketingowych (targi, konferencje)
  • sekretariat pracuje w zespole dwuosobowym, praca zmianowa od godz. 8-16 lub 9-17

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych)
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja i otwartość na kontakt z klientem i pracę zespołową
  • zdolności organizacyjne i porządkowe, doświadczenie w prowadzeniu biura (dokumentacji)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w trakcie szkoleń
  • możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia zdrowotnego Medicover
  • możliwość korzystania z programu kart sportowych Multisport
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole, możliwość udziału w realizacji wielu samodzielnych projektów
  • możliwość wpływania na ostateczny kształt i efekty swojej pracy, dużą samodzielność i możliwość wykorzystania własnego doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez przycisk "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a ofert nadesłanych nie zawracamy, zostaną one zniszczone zgodnie z przepisami po zakończeniu procesu rekrutacji.

Spotkania kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone w Katowicach, w uzgodnionym terminie, który przekażemy telefonicznie.

Prezentacja firmy

Pracodawca ukryty.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Call Center / Telemarketing