sekretarka / recepcjonistka

Domus S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie sekretariatu
  • obsługa telefoniczna sekretariatu (odbieranie, łącznie rozmów)
  • obsługa korespondencji przychodzącej
  • obsługa korespondencji wychodzącej
  • archiwizacja korespondencji
  • wsparcie administracyjne dla pozostałych pracowników
  • przyjmowanie gości oraz interesantów firmy, obsługa spotkań
  • nadzór nad estetyką i czystością biura
  • realizowanie zamówień i monitorowanie stanu artykułów biurowych, spożywczych,środków czystości

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe mile widziane
  • mile widziane ukończenie szkoły policealnej o profilu administracyjno - biurowym lub specjalistycznego kursu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, punktualność
  • zaangażowanie, samodzielność i zdecydowanie w działaniu
  • skrupulatność, rzetelność, precyzja i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań

Prezentacja firmy

DOMUS Spółka Akcyjna została zawiązana w dniu 17 marca 2006 r. Spółka ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa