Sekretarka/Fakturzystka

K i MM

Warszawa-Wesoła, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KiMM Maciej Mazek działa na rynku od 2005r.
Jesteśmy producentem mosiężnych matryc poligraficznych.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika biurowego na stanowisko Sekretarka/Fakturzystka.

Główne obowiązki:

  • fakturowanie (mile widziana znajomość Subiekta GT)
  • koordynacja wysyłek, przepływu korespondencji firmowej oraz informacji
  • kontakt i obsługa klientów
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i wygląd biura
  • samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miłą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętnośc dobrej organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, kreatywność
  • osoba niepaląca

Prezentacja firmy

KiMM Maciej Mazek jest firmą obecną na rynku od 2005 roku. Zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat