sekretarka branża projektowo-budowalna

YG PROJECT Sp. z o.o.

Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma nasza o profilu dewelopersko –projektowym zajmuje się rozwijaniem projektów komercyjnych w branży budowlanej .Jako pracownik administracyjny w Pionie Rozwoju Projektu będziesz wsparciem administracyjnym funkcjonowania Pionu.
Do Twoich zadań będzie należało zarządzanie korespondencją i dokumentacją, zarządzanie logistyką i organizacją spotkań wewnętrznych i zewnętrznych.
Zarządzanie kalendarzami i czasem pracy kluczowych pracowników Pionu oraz organizacja podróży służbowych

Wymagania

• Zapewnienie obsługi i funkcjonowania sekretariatu
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie .
• Wysokie umiejętności organizacyjne własnego stanowiska pracy.
• Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym (MS Word, MS Excel, MS Power Point).
• Asertywność, kreatywność, dynamizm, skrupulatność, terminowość i skuteczność.
• Archiwizowanie dokumentów i koordynacja dostępu do dokumentacji zarchiwizowanej
• Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentacji i informacji .

Prezentacja firmy

Działalność dewelopersko-consultingowa w zakresie budownictwa ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie