Sekretarka / Asystentka

Yoon Group Sp. z.o.o

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi administracyjnej biura;

Dbanie o porządek w biurze, przygotowywanie kawy;

Organizacja spotkań, organizacja podróży służbowych;

Wystawianie i ewidencjonowanie faktur;

Wsparcie przy recepcji (obsługa rozmów przychodzących i wychodzących oraz

skrzynki mailowej, ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

kontakt z firmami współpracującymi i urzędami);

Przestrzeganie i nadzorowanie regulaminu obiegu dokumentów oraz ich

archiwizacji;

Planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego;

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

Poszukiwane kompetencje

Biegła znajomość angielskiego;

Bardzo dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych;

Prawo jazdy kat. B;

Umiejętność organizacji pracy własnej oraz wielozadaniowość;

Samodzielność oraz własna inicjatywa w podejmowaniu działań:

Odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie;

Wysoka kultura osobista;

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Benefity pozapłacowe;

Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;

Rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta