Opis stanowiska pracy

Zakres zadań to głównie:
• obsługa recepcji, wysyłka poczty, obsługa urządzeń biurowych
• przygotowywanie podstawowych pism firmowych oraz raportów
• kontakty z biurami tłumaczeń i innymi współpracującymi firmami
• zarządzanie wyposażeniem biura w materiały biurowe i eksploatacyjne

Wymagania

Wymagania :
• status studenta
• swobodna komunikacja w j. angielskim ( mile widziany dodatkowo j. niemiecki)
• znajomość pakietu office - word, excel
• samodzielność, inicjatywa i dobre umiejętności organizacyjne
• sumienność i rzetelność, motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

CV prosimy wysyłać klikając na APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę umieść „Sekretariat”
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ecolab Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

TDK Corporation – spółka akcyjna powstała w 1935 r. jako pierwsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat