Sekretarka / Asystentka ze znajomością języka niemieckiego

SIGMA GROUP DK Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy rzetelnej i samodzielnej osoby do pracy na stanowisku Sekretarki/Asystentki, która będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • obsługę recepcji i centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych,
  • organizację pracy i prawidłowe funkcjonowanie biura,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy,
  • obsługę poczty przychodzącej i wychodzącej, dekretowanie poczty do poszczególnych komórek,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • obsługę spotkań organizowanych w siedzibie spółki,
  • zamawianie artykułów biurowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenckim,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pisania i redagowania oficjalnych dokumentów,
  • elastyczność i umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku zawodowym,
  • dyspozycyjność,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpracę z zespołem profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szereg pozapłacowych benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Prezentacja firmy

SIGMA GROUP DK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Praca dla studenta