Sekretarka/Asystentka Zarządu

Vector Soft Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa organizacja pracy sekretariatu firmy oraz pełna obsługa administracyjna biura,
  • zarządzanie korespondencją firmową (rejestrowanie, dostarczanie do odpowiednich osób),
  • odbieranie i łączenie rozmów,
  • redagowanie pism wychodzących,
  • obsługa spotkań,
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego,
  • organizacja podróży służbowych,
  • samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziana osoba studiująca
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy,
  • zaangażowanie, konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana osoba studiująca.

Prezentacja firmy

Vector Software jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta