Sekretarka / Asystentka Prezesa

Task Force Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Renomowana firma consultingowo – doradcza poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka Prezesa

Zakres obowiązków:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy Prezesa
  • prowadzenie i zarządzanie korespondencją w języku polskim i angielskim
  • kontakty z Klientami ( także anglojęzycznymi )
  • organizowanie podróży służbowych ( polskich i zagranicznych )
  • organizowanie i wsparcie organizacyjne spotkań biznesowych i posiedzeń
  • przyjmowanie, selekcjonowanie i przekazywanie informacji Przełożonemu
  • przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji
  • koordynowanie i realizacja wszystkich zadań związanych z prowadzeniem/ utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura
  • inne bieżące zadania zlecone przez Przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( warunek konieczny )
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowis
  • doskonała  znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)

Cechy psychiczne, predyspozycje:

  • bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacj
  • otwartość na pracę w elastycznych godzinach
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego podejmowania decyzji
  • profesjonalne i odpowiedzialne podejście do zlecanych zadań
  • dynamiczność i efektywność ( tempo pracy )
  • systematyczność, sumienność
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • nastawienie na rozwój i samodoskonalenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej od kwietnia 2015

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i LM.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Prowadzimy szkolenia tematyczne oraz fachowe doradztwo w dziedzinie PR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media