Sekretarka / Asystentka / Office Manager

PDMG Marketing Group

Suchy Las k. Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma PDMG EXPO Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Sekretarka/Asystentka/Office Manager.

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznania

Obowiązki:

- bieżąca obsługa sekretariatu i dbanie o wizerunek biura,

- dbanie o terminarz spraw i obieg dokumentów,

- organizacja i ewidencja wyjazdów służbowych,

- prowadzenie i nadzór nad bieżącą dokumentacją firmy (oferty, umowy, dokumentacja prawna),

- drobne prace asystenckie (przygotowywanie pism, zestawień, raportów itp.),

- sporządzanie i rejestrowanie korespondencji,

- zamawianie artykułów biurowych i materiałów reklamowych, zleceń transportowych i kurierskich,

- wsparcie czynności administracyjnych pozostałych działów firmy,

- wykonywanie innych prac na polecenie przełożonych.

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku działającej na rynkach międzynarodowych,

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

- możliwość rozwoju umiejętności językowych i nabycia doświadczenia zawodowego,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, komputer.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Osoby, których kandydatury uznane zostaną za interesujące, zaproszone zostaną na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się częściowo w języku angielskim.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
- język angielski na poziomie co najmniej dobrym,
- mile widziany język niemiecki,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office, Internet),
- samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista i miła aparycja.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją reklamową, specjalizującą się w przygotowaniu i komplek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne