Sekretarka / Asystentka ds. księgowości z biegłym rosyjskim

Polish Gas Oil Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sekretarka / Asystentka ds. księgowości

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska:

organizacja i prowadzenie sekretariatu

odbieranie rozmów przychodzących i łączenie z pracownikami lub udzielanie informacji

obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych, urządzeń biurowych sekretariatu

ewidencja i nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

wspomaganie zespołu firmy w zakresie prostych prac przygotowawczych

obsługa gości w firmie

rozliczanie delegacji pracowniczych

prowadzenie i uzgadnianie sald z pracownikami

porządkowanie i weryfikacja dokumentów

Wymagania:

wykształcenie wyższe

znajomość języka rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny

dobra znajomość programów Excel, Word

prawo jazdy kat. B

dobra organizacja pracy oraz samodzielności w prowadzeniu zlecanych zadań

zaangażowanie oraz umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu

wysokie umiejętności organizacyjne, punktualność i profesjonalizm w zachowaniu

otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy

Oferujemy:

stanowisko o zróżnicowanym zakresie obowiązków

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

program wprowadzający pozwalający poznać firmę

pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Polish Gas Oil Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Prezentacja firmy

Polish Gas Oil Sp. z o.o. to młoda, prężnie rozwijająca się firma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat