Segregowanie, czyszczenie skrzynek plastikowych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Bleiswijk, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Bleiswijk

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. od 10 lat rekrutuje pracowników na rynku polskim do pracy u holenderskich i belgijskich pracodawców.

Opis stanowiska pracy

- zakład zajmuje się czyszczeniem skrzynek używanych w zakładach produkcyjnych,
- praca jest przy składowaniu lub przy myciu,
- składowanie polega na ustawianiu skrzynek wg rodzajów i przeznaczenia na paletach,
- mycie polega na układaniu skrzynek na taśmociągu, potem skrzynki się przemieszczają do maszyny czeszącej, po wyczyszczeniu skrzynki należy ściągnąć z taśmociągu i poskładać,

Oferujemy:
- kontrakt
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- transport do miejsca pracy
- praca na dłuższy czas

Wymagania
- potrzebna jest duża motywacja
- dobra kondycja fizyczna (praca jest w szybkim tempie)
- podstawy języka angielskiego
- doświadczenie w pracy fizycznej