Security System Architect

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117761

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami. Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Security System Architect.

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: luty/marzec 2019
Rodzaj pracy: umowa B2B
Stawka: do 1000PLN netto+VAT/dzień

Obowiązki:

  • wsparcie sprzedawców rozwiązań bezpieczeństwa
  • ocena kosztów implementacji rozwiązań
  • opracowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • komunikacja z klientami w zakresie uzgodnień związanych z implementacją rozwiązań bezpieczeństwa
  • projektowanie oraz implementacja bądź koordynacja implementacji rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa (SIEM, WAF, NGFW)
  • dokumentowanie wdrożeń projektów
  • przeprowadzanie wdrożeń PoC

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa (SIEM, WAF, NGFW)
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
  • Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland