Security oriented Windows Specialist

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Wdrożenie i utrzymanie narzędzi Antyvirus, Antymalware oraz narzędzi Data Loss Prevention
  • Tworzenie i implementacja mechanizmów monitoringu bezpieczeństwa
  • Utrzymanie i praca nad rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa IT we współpracy z zespołem profesjonalistów w obszarze IT Security
  • Udział w międzynarodowych projektach dla klientów z Grupy ING
  • Możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych

Wymagania:

  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze IT Security
  • Znajomość środowiska Windows
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Silny nacisk na bezpieczeństwo informacji
  • Znajomość języka angielskiego, która umożliwi realizację projektów w międzynarodowym środowisku

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami z rodziny Windows Server oraz stacjami roboczymi
  • Znajomość PowerShell

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Analityka, Praca Bankowość