Security Operations Center Manager - SOC

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Firma z branży technologicznej poszukuje osoby na stanowisko SOC Managera.

Informacje o kliencie

Nasz klient to firma z branży technologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska

  • Koordynacja, ocena istotności i analiza incydentów
  • Zarządzanie zespołem SOC
  • Wyznaczanie kierunków rozwoju jednostki SOC
  • Nadzór merytoryczny nad obsługą zdarzeń i incydentów zgłaszanych do SOC mailowo, telefonicznie lub bezpośrednio
  • Aktualizacja istniejących metod zarządzania ryzykiem, a także proponowanie nowych rozwiązań
  • Zapewnienie odpowiedniej komunikacji z innymi jednostkami działu
  • Rekomendowanie zmian w polityce bezpieczeństwa

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT
  • Minimum 7 lat doświadczenia w zarządzaniu SOC,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze bezpieczeństwa
  • Znajomość aktualnych zagrożeń dla bezpieczeństwa systemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość zasad architektury bezpieczeństwa IT
  • Znajomość narzędzi i metodyk testowania bezpieczeństwa rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie m.in C1

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page