Security Operations Analyst/ Analityk ds. Bezpieczeństwa IT

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Security Operations Analyst

Miejsce pracy: Kraków – Centrum

Osoba, która obejmie stanowisko będzie odpowiedzialna za wsparcie środowiska DLP (Data Loss Prevention - Ochrona przed wyciekami danych). Obejmuje to wdrożenie, fizyczną obsługę infrastruktury, a także wirtualnych komponentów i oprogramowania. Na tym stanowisku będziesz ekspertem w dziedzinie infrastruktury DLP, będziesz współpracować z wieloma grupami technicznymi. Stanowisko odpowiada również za badania, testowanie wdrażania, wspieranie rozwiązań, procesów i procedur bezpieczeństwa informacji zgodnie z wytycznymi w związku z wdrożeniem nowej strategii, planu i modelu operacyjnego bezpieczeństwa informacji.

Czego możesz się spodziewać?

Będziesz miał szansę rozwijać się w obszarze bezpieczeństwa informacji, który jest dziś uważany za jedną z najbardziej atrakcyjnych specjalności w IT. Odegrasz aktywną rolę w Globalnym SAP, w zakresie wsparcia przebiegających procesów w aplikacjach, zyskasz szansę na wniesienie własnego wkładu do realizowanych projektów oraz na wprowadzanie ulepszeń wpływających na otoczenie korporacyjne i poszerzające wiedzę biznesową.

Będzie odpowiedzialny za:

• Będziesz odpowiedzialny za asystę w projektowaniu i obsłudze infrastruktury zabezpieczeń DLP, która zostanie wdrożona dla wszystkich użytkowników w globalnej sieci (klient-serwer i konsola zarządzania)

• Wsparcie i opiekę nad aplikacją DLP i odpowiednimi urządzeniami infrastruktury, które chronią wszystkie ‘punkty wyjścia’ firmy i wektory ekstrakcji danych, które mają dostęp do globalnej sieci danych klienta.

• Budowanie wiarygodności poprzez ciągłą pracę w zdobywaniu najlepszych praktyk branżowych i praktycznego ich zastosowania u klienta

• Partnerstwo z kluczowymi klientami budującymi relacje, które sprzyjają współpracy i dzieleniu się wiedzą.

Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior)

• Benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie)

• Dodatki finansowe na wakacje i przedszkola

• Program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• Kwartalna premia oparta na wynikach

• Wielonarodowe środowisko pracy

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

• Wykształcenie wyższe, licencjat z informatyki, w zakresie systemów informatycznych, analizy ilościowe, informatyki lub innej dziedziny pokrewnej lub równoważne doświadczenie zawodowe

• Minimum 4-8 lat doświadczenia w bezpieczeństwie IT

• Minimum 3 lata doświadczenia w bezpieczeństwie infrastruktury

• Wiedza praktyczna na temat hosta i sieci opartej na technologii wykrywania DLP

Wiedza poparta doświadczeniem z technologii ochrony punktów końcowych (takich jak Symantec Endpoint Protection, McAfee, Bit9 itd.)

• Praktyczne doświadczenie z systemami operacyjnymi i produktami Microsoft Office Suite, w tym z Outlookiem

• Solidne umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów z formułowaniem rozwiązań bezpieczeństwa w oparciu o wymagania biznesowe

• Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Docelowo długoterminiowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems