Opis stanowiska pracy

• nadzór i koordynacja pracy pracowników firmy zewnętrznej świadczącej usługi ochrony
• koordynowanie działań w zakresie zabezpieczenia magazynu, ochrony osób i mienia
• opracowanie zasad i procedur ochrony obiektu oraz konsekwentne ich wdrażanie
• nadzór nad systemem monitoringu

Wymagania:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
• zdolności przywódcze i organizacyjne
• umiejętności zarządzania zespołem
• konsekwencja w działaniu, lojalność
• odpowiednie predyspozycje psychofizyczne
• umiejętności planowania i organizacji pracy
• dyspozycyjność, samodzielność w podejmowaniu decyzji
• praktyczna znajomość systemów zabezpieczeń i monitoringu
• książeczka sanepidu
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• umowa o pracę na pełny etat
• dużą samodzielność w działaniu
• ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Ochrona, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne